ANKARA MERKEZ OFİSİMİZ

Neyzen Tevfik Sokak 27/C Maltepe
Çankaya ANKARA
www.dahaucuzuyok.com
admin@dahaucuzuyok.com
T: 0312 2 302 302

Kurumsal

Sizden gelen sorular

Değerli Müşterilerimiz;

Mağazamızda satışı yapılan ürünlerin resimleri bilgi ve özellikleri otomatik olarak gelmektedir. Firmalarda aksi bir durum olmadığı (teknik sorun, ürün benzerliği vs.) takdirde görselde ki ürün, marka model gönderilecektir. Siparişiniz de belirttiğiniz ürün gelmediğinde iade ve değişim hakkına sahipsiniz. Bknz iade/değişim.

Saygılarımızla.

Değerli Müşterimiz;

Firmamız vergi mükellefidir. Mağazamızda satışı yapılan ürünler orjinal markalı ve faturalı olarak satın alınarak sizlere satışı yapılmaktadır. Ürün kargo aşamasındayken faturası vermiş olduğunuz kargo ve fatura bilgileriniz düzenlenerek sevk edilmektedir.

Ürün içinden fatura çıkmaz ise bize ulaşırsanız mail ile ulaştırılabilmektedir.

Saygılarımızla

Değerli Müşterimiz;

Satın almış olduğunuz ürünü iade ve değişim etmek en doğal hakkınız. Bu hakkı kullanırken bizlerinde hakları olduğunu unutmadan bazı kurallara uyarak yasal süre içerisinde haklarınızı kullanabilirsiniz.

Mağazamızda tüketici haklarına gösterilen özenle yasalara uygun hazırlanmış iade değişim sözleşmemizi okuyarak istediğiniz zaman işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bknz iade değişim.

Saygılarımızla

Değerli Müşterimiz;

Mağazamızda bulunan 10 bin civarında ürün mevcut. Satış yoğunluğundan yada uygun fiyatlı ürünlerde anlık stok değişimi olabiliyor. Peş peşe yapılan alışverişlerde anlık stok sorgusu yapamadığı için ürün size var görünüyor. Fakat önceki siparişte ürün bitmiş olabiliyor.

Bu gibi durumlarda sizleri mağdur etmemek için ürünü tekrar temin etmek için satın alma birimimiz harekete geçiyor. Temin edilebilir bir ürünse mutlaka siparişiniz ulaştırılacaktır.

Aksi durumda yapmış olduğunuz ödeme aynı anda hesabınıza iade olarak gönderilecektir.

Saygılarımızla

Değerli Müşterimiz;

Siparişinizi verdiniz ve ödemenizi yaptıktan sonra bizim ürün ve ödeme onayımızdan sonra ortalama 2 iş günü içerisinde ürününüz üye olurken verdiğiniz kargo ve fatura bilgilerine göre düzenlenerek Yurt İçi kargo ile sevk edilmektedir.

Lütfen gelen kargonun hasarlı, açık, kırık olduğu durumlarda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü yanında açınız.

Saygılarımızla

Soru istek ve şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz.